دمپايی

میدونم که کفش در روانشناسی نشانه شخصیت است . کسانی که زیاد به کفش اهمیت میدهند آنهایی هستند که حفظ شخصیت برایشان خیلی مهم است.

انتخاب کفش تنگ نشانه معذب بودن فرد است .

انار خانوم ما هم گویا جز آن دسته شخصیت پردازان هستند . تو فروشگاه ها بهتره که از بخش کفش رد نشیم چون به محض دیدن یک جفت کفش بدو بدو کفش خودشو در میاره میره اونو میپوشه حالا میخواد چکمه باشه کفش تق تقی مهمونی باشه کتونی باشه یا هر چی...

البته حربه خوبی هم هست اگر یکی بمونه تو بخش کفش ها با انار خانوم اون یکی میتونه به راحتی بره کل لیست خرید رو ابتیاع کنه بیاد!

جدیدن هم عاشق دمپایی شده  و متاسفانه در این دیار گل و بلبل از آنجا که ما جسته ایم و نیافته ایم ..اندازه پای ایشون دمپایی نیست که نیست.از ۵ سال به بالا هست.

شنبه که رفته بودیم کمپینگ ذیل الذکر!! کذایی ....صد البته دوستان نازنینی هم با ما بودند اگر نبودند که تبدیل به یک فاجعه بشری میشد. انار خانوم بند کردند به دمی! (دمپایی)دوستشون... و از اونجا یک مادر دوراندیش در جمع حضور داشتند که دو جفت دمپایی بچه گونه آورده بودند انار خانوم یکیشو قرض گرفت...با اینکه براش بزرگ بود ولی جونش شده بود این دمی! سفید.

خلاصه که تا حالا تو عمرم انقدر مستاصل نشده بودم .که یک جفت دمپایی پلاستیکی برای بچه نتونم تهیه کنم!

از اونور از هرکی پرسیدم دمپایی بچه تو از کجا گرفتی دوستای ایرانی که گفتند از ایران ..خارجی ها هم از شهر و دیار خودشون یکی از روسیه یکی از رومانی.

من هم نمیتونم به ایران بگم یک جفت دمپایی بفرستین چونکه اولا شدید رودربایستی دارم ! دوم اینکه اگر هم بگم اونها به یک جفت دمپایی بسنده نمیکنن و میخوان یک کلی چیز دیگه هم جور کنند که دیگه تا اونها بسته رو بفرستند و تا به دست ما برسه تابستون که تموم شده هیچ پای بچه هم کلی بزرگ شده....

/ 0 نظر / 7 بازدید